Otobüsle Avrupa turumuza katılmak için öncelikle size göndereceğimiz Sözleşme ve Kayıt Formumuzu doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir. Formu bize yollamanız ve eş zamanlı olarak kesin kayıt için gerekli olan ön ödemeyi yapmalısınız. İlk ödeme alındığında ve form hazırlanarak gönderildiğinde otobüsle Avrupa Turumuza kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Ödemenin tamamını yaptığınızda ve aynı zamanda pasaport ve vize konularında işlemlerinizi tamamladığınızda tura çıkabilirsiniz.

Çoklu olarak sunduğumuz ödeme yöntemlerinden Mail - Order yöntemiyle kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İban numarasına da EFT - Havale suretiyle ödeme alınmaktadır.

Firmamız vize işlemlerinde katılımcılara kolaylık sağlamaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen çalışma ile vize almanız kolaylaştırılmaktadır. Gerekli belgelerinizi ve pasaportunuzu teslim ettiğiniz takdirde vize işlemleriniz acentemiz tarafından gerçekleştirilir. Otobüsle Avrupa Turuna toplu grup başvurusu için tüm 20 Euro karşılığında bu hizmeti sunmaktayız. Şehir dışındaki katılımcılarımız kargo yoluyla yada online yollarla evrak ulaştırabilirler.